Halı Saha Fiyatları
ÇEVRE DOSTU MALZEMELER

Halı Sahalar

Kapalı ve açık mekanlarda halı sahaları yüksek kalite malzemeler ve tecrübeli işçiliklerle oluşturuyoruz.

Halı Sahalar

Halı sahalarımızda müsabaka şartlarına dayanıklı, aynı zamanda sporcu yaralanmalarına karşı oluşturulmuş zeminler kullanıyoruz. Takım renkleri, site logolarınızı zeminlerde uyguluyoruz. Amatör uğraşılardan profesyonel maçlara kadar sahalarımız beklentilerinize cevap verecektir.

Halı Sahaların Yapım Süreci

Halı sahaların standart ölçüleri olmayıp genelde 20 x 40=800 m2, 25x 40=1000 m2, 25×45=1125 m2, 30×50=1500 m2 olarak yatırımcı veya spor severlerin hizmetine sunulmaktadır.

a) Açık Halı:

b) Kapalı Sahalar: Çatı sistemli ve Brandalı sistemli olarak talebe göre imalat yapılmaktadır.

Halı Saha Zemin Etüdü

Sahaların yapılacağı zemin de ham toprak zemin ise iş makinesi ve manuel olarak Reglaj yapılıp Sıkıştırılması.  Böylece sahanın alt zemininin düzgünlüğü sağlanacaktır.

Saha kenar kısımlara 30 cm genişliğinde 60 cm derinliğinde minimum C-25 dozunda Demir Donatılı Çevre Hatılının yapılacaktır. Çevre hatılının betonu yapılırken , kalıbın içerisine her 3.00m de bir tel örgü için kullanılacak boruların mapaları yerleştirilir.

Çevre hatılının içerisi toprak zemin sıkıştırıldıktan sonra 20 cm kalınlığında 3-4 Nolu mıcır blokaj yapılacaktır.Bu mıcır bolkaj yapılırken belirli aralıklarda zemin suyu tahliyesi için Dranaj borusu yerleştirilecek . Boruların uçları hatıl betonu içerisinden geçirilip dışarı tahliyesi sağlanacaktır.

Üst tabaka için 10 cm kalınlığında 1Nolu mıcır serimi yapılacak olup yüzeyi mastarlanıp sıkıştırılacaktır.

Suni Çim Halı Uygulaması:

Suni Çim Halı Saha

Sıkıştırılmış ve mastarı yapılmış bir numaralı mıcır üzerine ara koruyucu tabaka olarak 150 gr /m2 lik jeotekstil keçe serilir. Keçe üzerine projeye göre 45-50-55 mm lik suni çim halılar ek yerlerine alt kısımdan Hermetil bezi yapıştırılarak serilir. Suni çimin aralarına Silis Kumu ve sonrasında SBR granür uygulaması yapılır.

Halı Saha Genel Görümün
Çitlerler Beraber Bitmiş Futbol Sahası

ÇEVRE TEL ÇİTİ:

Tel Çit yüksekliği 6.00 m. ve üzerinde kullanılacak olan örgü teli PVC kaplıdır. Tel Çit konstrüksiyonu, Kaynaklı ve klempli olarak yapılabilir.Direk ebatları projesine göre dikmeler minimum 72 lık, yataylar 60 lik olmalıdır 3,0 metre ara ile Ø72 x 2mm dikey boruların dikilmesi, 3 sıra (üst-Orta-Alt) Ø60 x 2mm borulardan kurt ağzı açılarak yatay kayıt atılması ,köşelere destek borular kaynatılması (Muska),1 adet geçiş servis kapısı monte edilmesi ,yapılacak bu konstrüksiyonun boyanması,4 sıra 3,5 mm gergi teli çekilmesi, 3,5 mm 5×5 cm PVC kaplı kafes telin 3,00 mm PVC bağlama teli ile bağlanması işi yapılması.

KAPAMA AĞI:

halı saha yapımı

15×15 göz aralıklı 66 numaralı paraşüt ipinden özel örülen file kullanılmaktadır.

AYDINLATMA SİSTEMİ:

Aydınlatma sistemleri 400W halide projektörler veya 150-200W LED projektörler ile yapılmaktadır.

REFERANSLAR

  Elit Spor Zeminleri, Elit Çevre Tasarımları Asfalt İnşaat Sn. ve Tic. Ltd. Şti.

  Adres:

  Türk Telekom Arena Stadyumu Vip Girişi Yanı SKYLAND İSTANBUL B Blok Kat:26 Seyrantepe – Şişli / İstanbul

  Telefon:

  (0212) 220 34 53

  Gsm:

  (0532) 227 08 42

  E-Posta:

  [email protected]