Elit spor zeminleri / Asfalt Zemin

Asfalt Zemin ler Dayanıklı ve Kolay Temizlenebilen Zeminlerdir..  Pratik uygulama ve çabuk kullanıma açma özelliği sayesinde çok tercih edilmektedir. Hertürlü yol, otopark, spor alanları zeminleri, kaldırım ve yürüme alanlarında çok tercih edilen zemin kaplamalarının başında gelmektedir. Taşıt trafiğinin yoğun olduğu ve mertopol şehirlerin problemi olan kentiçi yolların yapımına gereken önem verilmelidir.

Asfalt Ana olarak bir hidrokarbon un , kimyasal bileşimi oldukça karışık ve değişken olup, petrol kuyularından veya doğal yataklardan elde edilir. Bugün yaygın olarak kullanılan asfalt, petrolün rafine edilmesi ile elde edilen yan üründür. Petrolün damıtılması aşamasında elde edilen siyah madde bitümdür.. Buna kum ve/veya taş eklenir.

Asfalt Çeşitleri

Dekoratif  Baskılı Asfalt  / Renkli Asfalt

Dekoratif Asfalt Zeminler Projeleriniz ve yaşam alanlarınızdaki zemin görüntüsünü mükemele çıkartıp, görüntü estetik ve sağlam zeminler oluşturmak için tasarlanmıştır. Asfalt Zeminler birçok uygulanabilir modelleri ile taş dekoratif taş görünümü sağlamakta ve park lanları ve peyzajlarınıza renk katmaktadır.


Asfalt Zemin
Asfalt ZeminlerBaskılı AsfaltRenkli AsfaltBaskılı AsfaltBaskılı AsfaltBaskılı AsfaltAsfalt Tabanlı ZeminAsfalt Tabanlı ZeminlerSoğuk AsfaltAsfalt ZeminBaskılı AsfaltSoğuk AsfaltSoğuk AsfaltlarBaskılı Asfalt ZeminRenkli Asfalt ZeminSoğuk Asfalt Zemin

REFERANSLAR

Referanslar Beyoğlu BelediyesiReferanslar GOPReferanslar İsparkReferanslar İBBReferanslar KGM

  Elit Spor Zeminleri, Elit Çevre Tasarımları Asfalt İnşaat Sn. ve Tic. Ltd. Şti.

  Adres:

  Türk Telekom Arena Stadyumu Vip Girişi Yanı SKYLAND İSTANBUL B Blok Kat:26 Seyrantepe – Şişli / İstanbul

  Telefon:

  (0212) 220 34 53

  Gsm:

  (0532) 227 08 42

  E-Posta:

  [email protected]