Halı Saha Fiyatları

Halı Saha Fiyatları

Halı Saha Maliyeti

Bilgilendirme amaçlı bu sayfamızda 2020 yılı için güncel halı saha fiyatlarını tabloda sizlere sunacağız. Tabi ki bu fiyatların halı sahanın kapalı ya da açık olarak kurulmasına, kurulduğu zeminin durumuna, uygulama yerinin konumuna bağlı olarak değişebileceğini unutmamız gerekiyor.

2020 Halı Saha Fiyatları

Halı Saha Özelliği Ölçüler Fiyat
Açık Halı Saha 20m x 40m - 30x50m 28 €/m²
Kapalı Halı Saha 20m x 40m - 30x50m 54 €/m²
Halı Saha Suni Çim 40m x 50m - 55m x 60m 12 €/m²
Nizami Saha Suni Çimi 55m x 60m 15 €/m²

Tenis Kortu Maliyeti

Tenis kortunun yapılacağı alan, kullanılacak malzeme gibi değişkenlerden dolayı net bir fiyat telaffuz edilemez. Aşağıda tenis kortu yapım sürecini anlattığımız adımları inceleyebilirsiniz.

Sorularınız için 0212 220 34 53 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tenis Kortu Yapımı

01

Altyapı;

Tenis kortunun yapılacağı zeminde toprak ham ise iş makineleri ile sıkıştırma (Reglaj) işlemi yapılır. Saha düz ve sağlam hale getirilir. Saha kenar kısımlara 30cm genişliğinde C-25 demirle donatılmış beton ile çevre hatılı tamamlanır. Çevre hatılının içi %0,8 eğim ile su akışının sağlanması hedeflenir. Bu eğim korunarak alt temel mekanik stabilize ile doldurulur.

02

Zeminin Hazırlanması

Plentmix Temel tabakası minimum 15 cm kalınlığında serim ve sıkıştırması yapılacaktır. 5 cm kalınlığında Binder tipi asfaltın serim makinesi sonlama veya anolar ile uygulandıktan sonra 4 cm kalınlığında son tabaka olarak özel tasarlanmış 0,5 mm agregadan üretilen Kort asfaltı olarakta tabir edilen asfaltın serim ve sıkıştırması yapılacaktır.
03

Akrilik Zemin Kaplaması

Mevcut asfalt zemin üzerine Akrilik Reçine esaslı zemin uygulanır. Akrilik kaplama kaymayı önleyici, top sıçramasını sağlayan dayanıklı bir sistemdir. Tenis sahasında kullanılan bu spor zemin aynı şekilde basketbol ve voleybol sahalarında kullanılır.

Basketbol Sahası

Basketbol sahası fiyatları için maliyetlerinin hesaplanması gerekmektedir. Halı saha ve tenis kortunda olduğu gibi zemin incelemeleri yapıldıktan sonra proje teklife hazır getirilmektedir. Teklimizi öğrenmek için bizlere buradan ulaşabilirsiniz.

Basketbol Sahası Yapımı

Basketbol saha yapımı da dahil olmak üzere tüm spor sahalarında altyapı işlemleri benzerdir. Amatör uğraşılardan profesyonel taleplere kadar tüm sporcuların isteklerini karşılayacak sahalar oluşturma iddiasındayız. Referanslarımızı incelemek isterseniz bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiler

  Elit Spor Zeminleri, Elit Çevre Tasarımları Asfalt İnşaat Sn. ve Tic. Ltd. Şti.

  Adres:

  Türk Telekom Arena Stadyumu Vip Girişi Yanı SKYLAND İSTANBUL B Blok Kat:26 Seyrantepe – Şişli / İstanbul

  Telefon:

  (0212) 220 34 53

  Gsm:

  (0532) 227 08 42

  E-Posta:

  [email protected]